Her şey, Herkese...

Daha fazlasına sahip olabilecek iken neden daha azını seçesiniz ki. Extra Akademi ile daha fazlasını almak için yolunu bul.

Kullanıcı avatarı
By osi
CSS dökümanlarını sistemden indiremiyoruz. İndirebilen varsa haber versin.
Kullanıcı avatarı
By turgutkuzan
Merhaba,

E-devlet ile giriş yaptıktan sonra CSS dokümnalarını indirmeye çalıştığında aşağıdaki hata mesajını alıyorum.
BTKakademi facebook sayfasından problemi ile ileteceğim.

An error occurred while processing your request.
Reference #172.b470afc3.1588322089.126450a3
Kullanıcı avatarı
By byoguz
destek@btkakademi.gov.tr ' ye mail attım."CSS Eğitim Seti içerisindeki dokümanlara ulaşılamıyor.Ayrıca bu konuyu defalarca yorum kısmana yazmama rağmen yorumlarımda eklenmiyor.

Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz." diye , cevap olarak ;

"Konuyla alakalı genel bir problem yaşanmaktadır. Teknik ekibimiz soruna çözüm bulmak için çalışıyor. Çözüm bulunur bulunmaz sizleri sosyal medya hesaplarımızdan bilgilendireceğiz.

İyi günler dileriz," dediler.

Ayrıca Volkan hocaya da mail attım oda cevap olarak ;

"Tüm taleplerinizi ve sorularınıza her Cumartesi ve Pazar günleri saat 12:00 ila 20:00 arası twitch kanalım üzerinden yanıtlamaktayım.
Twitch kanal linkim : https://www.twitch.tv/byvolkanalakent
Kanalı ücretsiz takip et butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz. Ayrıca yayını her cihazdan izleyebilirsiniz. Fakat muhakkak Twitch mobil uygulamısını indirmeyi unutmayınız ki yayın başladığında telefonunuza bildirim gelsin." şeklinde cevapladı.
By behlulcivan
osi yazdı:CSS dökümanlarını sistemden indiremiyoruz. İndirebilen varsa haber versin.
Döküman Sorunu Btk Akademi tarafından düzeltilmiştir isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Sen de 1 Miyon Yazılımcı Arasında Yerini Almak İster misin ?